See kuulutus on aegunud!

Vaata kehtivaid kuulutusi siin!
E77b98d5defef2b4231b376c6a1317a5

Otsime vahvat Mary Poppinsit kahele väikesele tüdrukule

Tallinn, Tallinna linn

Eriteade parimatele lapsehoidjatele - vajame Sind!

Kui Sul on vastav kogemus, oled oma hoiakult lastele pigem vanemaks mängukaaslaseks kui järelevalvajaks, oled heas mõttes kaasaegne ning avatud mõttele, et laps on keeruline, kiiresti arenev ja kaasamõtlevat tähelepanu vajav isiksus, siis ootame Sind meie oma perre abiks järgnevaks aastaks-paariks.

Meie peres toimetavad kaks väikest tüdrukut: üks peagi 3aastane ja teine 8kuune.

Tööülesanded: lastega kodus mängimine-laulmine-meisterdamine, õues möllamine, abikäsi väiksemates kodutöödes (nt toidu valmistamine).

Abiks oleks vaja käia 2-3 päeval nädalas, kl 9.30-18. Vajadusel saame luua paindliku graafiku. Üldjuhul töötab ema samal ajal kodus, kuid vaheldumisi vaja hoida ka üht ja teist last üksi. Eelneval kokkuleppel palume vahel hoida lapsi ka õhtuti, et ise kinos-teatris käia.

Ootame lapsehoidjat oma avaras kodus Kalamajas, kus mängimiseks oma hoov ja mitu lähedalasuvat mänguväljakut. Lubame omalt poolt olla sõbralikud, igas mõttes normaalsed, vastutulelikud ja paindlikud seal, kus see on omal kohal.

Lapsehoidjas hindame kannatlikkust, loomingulisust, positiivset ellusuhtumist ning tervislike eluviiside pooldamist. Sellised on ka lapsevanemad :)

Võimalusel palume ka soovitust eelnevast töökohast (eelneva töökoha puudumine ei ole koostööd täielikult välistav) ja elulugu. Varasemat head kogemust võib osaliselt asendada ka erialase hariduse omandamine (nt algklasside õpetaja) ja sellest tulenev huvi ja kirg lapsehoidja ameti vastu.

Oleks hea, kui oled läbinud esmaabikoolituse ning Sul on olemas kutsetunnistus (ja eriti rõõmsad oleksime tervisetõendi üle). Suhtu meie soovi taustakontrolli teha (suhelda ühiste sõpradega või muul seaduslikul viisil) mõistvalt, üle me ei pinguta :)

Ootame Sind tööle esimesel võimalusel.

Töötasu: 3 EUR/h, (kahe lapse hoidmisel 4.5 EUR/h)

Kontakt:
Kristel Peterson
kristel.peterson@gmail.com

Palk: 3,00 kuni 4,50 EUR/h
Lisatud
Viimati kandideeris Olga Z.