• Img_6534

Angelika (29)

Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Ankeet on viimati uuendatud
Lisainformatsiooni nägemiseks või Registreeru kasutajaks

Olen asjalik ja praktiline. Mulle meeldib korraldada, midagi ette võtta ja see ka ellu viia. Olen loogiline, analüüsiv, kindlameelne. Ei salli korralagedust ja ebaefektiivsust. Olen huvitatud rohkem oleviku reaalsusest kui tuleviku võimalustest Oma tegevustes lähtun senistest kogemustest, soovides, et mõtted, plaanid ja otsused vastaksid tegelikkusele. Mulle meeldivad tegevusalad ja ametid, kus tulemused on nähtavad. Meeldib administreerimine, juhtimine - püstitada ülesandeid, seada eesmärke. Enda töös olen järjekindel ja tasane, mulle ei meeldi ootamatud kõrvalkalded ja eksimused.

Minu panuseks suhtesse on stabiilsus ja organiseeritus. Minu peale võib loota, olen suhtlemisvõimeline ja optimistlik. Olen vastutustundlik ja täpne, hinnates neid omadusi ka teistes.

Kogemus on täiest olemas, endal on 12 aastane õde. Saan osutada järgmisi teenuseid teie lapsele: söögi tegemine lapsele, lapse toitmine, jalutuskäigud, arendavad tegevused vastavalt lapse eale, ühe sõnaga lapse täielik hooldus ja vaba aeg.

Lõpetasin keskkooli, samal ajal õppisin 7 aastat ka Tartu I Muusikakoolis, lõpetasin ka Erakosmeetikute ja Juuksurite Erakooli. Valdan vabalt eesti ja vene keelt.
Olen füüsiliselt ja psühhiliselt terve, pole kohtulikult karistatud, elan Tallinnas, ning pole suitsetamise, alkoholi või narkootikumite sõltuvust.

Предлагаю услуги няни. Спокойна, выдержана, активна. Могу помочь готовить-кормить ребенка,ухаживать,гулять,играть,читать,забрать из детсада,отвести на занятия. Порядочная, без вредных привычек, ответственная, внимательная.